yucel

yucel
Film Freak - 571 Film Ratings
Member Since: 24 Jan 2014
Location: ankara, Other, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: movie crazy

more Recent Ratings

60 38% Curse of Chucky (2013) - Rated 24 Jan 2014
90 71% The Collector (2009) - Rated 24 Jan 2014
20 5% Büyü (2004) - Rated 24 Jan 2014
45 22% Screamers (1995) - Rated 24 Jan 2014
80 60% The Ward (2011) - Rated 24 Jan 2014
60 38% Book of Shadows: Blair Witch 2 (2000) - Rated 24 Jan 2014
90 71% Hostel: Part II (2007) - Rated 24 Jan 2014
100 88% Rogue (2007) - Rated 24 Jan 2014
35 14% All the Boys Love Mandy Lane (2006) - Rated 24 Jan 2014
25 7% The Ruins (2008) - Rated 24 Jan 2014