yusufaliatay

yusufaliatay
Flick Fan - 25 Film Ratings
Member Since: 08 Dec 2013
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 18% Avatar (2009) - Rated 20 Jan 2014
88 72% The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006) - Rated 20 Jan 2014
90 90% About Elly (2009) - Rated 20 Jan 2014
90 90% A Separation (2011) - Rated 20 Jan 2014
75 18% Okuribito (2008) - Rated 20 Jan 2014
88 72% Kingdom of Heaven (2005) - Rated 20 Jan 2014
88 72% Following (1998) - Rated 20 Jan 2014
85 48% Memento (2001) - Rated 20 Jan 2014
80 36% Black Swan (2010) - Rated 20 Jan 2014
87 58% The King's Speech (2010) - Rated 20 Jan 2014