yusufaruk

yusufaruk
Flick Fan - 98 Film Ratings
Member Since: 07 Feb 2015
Location: ?stanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I am a human.

more Recent Ratings

80 78% Hababam sinifi sinifta kaldi (1976) - Rated 13 Jun 2015
90 95% Fantastic Mr. Fox (2009) - Rated 13 Jun 2015
80 78% Bean (1997) - Rated 13 Jun 2015
80 78% Titanic (1997) - Rated 13 Jun 2015
90 95% The Hangover (2009) - Rated 13 Jun 2015
85 89% Edward Scissorhands (1990) - Rated 13 Jun 2015
80 78% The Incredibles (2004) - Rated 13 Jun 2015
65 41% Alice in Wonderland (2010) - Rated 13 Jun 2015
70 51% School of Rock (2003) - Rated 13 Jun 2015
90 95% Kingsman: The Secret Service (2015) - Rated 13 Jun 2015