yusufu

yusufu
Flick Fan - 86 Film Ratings
Member Since: 08 Jan 2015
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 86% Otobüs (1976) - Rated 24 Aug 2015
85 86% Chappie (2015) - Rated 24 Aug 2015
80 60% The Theory of Everything (2014) - Rated 24 Aug 2015
80 60% Project Almanac (2015) - Rated 24 Aug 2015
85 86% Ex Machina (2015) - Rated 24 Aug 2015
50 2% Kanal-i-zasyon (2009) - Rated 02 Apr 2015
67 19% Dondurmam gaymak (2006) - Rated 02 Apr 2015
78 41% Rina (2010) - Rated 20 Mar 2015
80 60% The Cut (2014) - Rated 19 Mar 2015
78 41% Baska Semtin Çocuklari (2008) - Rated 19 Mar 2015