yuva

yuva
Movie Buff - 404 Film Ratings
Member Since: 03 Nov 2012
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

72 26% War of the Worlds (2005) - Rated 28 Dec 2012
80 79% Kung Fu Hustle (2004) - Rated 28 Dec 2012
77 59% The Bourne Ultimatum (2007) - Rated 28 Dec 2012
78 67% Gangs of New York (2002) - Rated 28 Dec 2012
75 44% Captain America: The First Avenger (2011) - Rated 28 Dec 2012
75 44% Elizabeth (1998) - Rated 28 Dec 2012
79 74% Bad Boys II (2003) - Rated 28 Dec 2012
50 0% Jumanji (1995) - Rated 28 Dec 2012
80 79% Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) - Rated 28 Dec 2012
78 67% Equilibrium (2002) - Rated 28 Dec 2012