yuvrit19

yuvrit19
Flick Fan - 71 Film Ratings
Member Since: 15 Feb 2021
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 39% A Walk to Remember (2002) - Rated 15 Feb 2021
80 64% Blade: Trinity (2004) - Rated 15 Feb 2021
90 95% The Lost World: Jurassic Park (1997) - Rated 15 Feb 2021
80 64% Hollow Man (2000) - Rated 15 Feb 2021
85 85% The Passion of the Christ (2004) - Rated 15 Feb 2021
80 64% Beauty and the Beast (1991) - Rated 15 Feb 2021
90 95% No Country for Old Men (2007) - Rated 15 Feb 2021
80 64% The Godfather (1972) - Rated 15 Feb 2021
85 85% Resident Evil: Extinction (2007) - Rated 15 Feb 2021
80 64% Conan the Barbarian (1982) - Rated 15 Feb 2021