Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
yyeFuV

Flick Fan - 22 Film Ratings

Member Since: Jul 19, 2019

more Recent Ratings
80 70% (500) Days of Summer (2009) - Jul 19, 2019
15 6% The Hateful Eight (2015) - Jul 19, 2019
75 54% Silver Linings Playbook (2012) - Jul 19, 2019
75 54% The Goonies (1985) - Jul 19, 2019
70 40% The Abyss (1989) - Jul 19, 2019
10 2% Network (1976) - Jul 19, 2019
90 95% Apollo 13 (1995) - Jul 19, 2019
30 11% Dead Poets Society (1989) - Jul 19, 2019
80 70% The Others (2001) - Jul 19, 2019
60 20% The Addams Family (1991) - Jul 19, 2019