Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
z00Wnv

Flick Fan - 13 Film Ratings

Member Since: Jul 11, 2018

more Recent Ratings
76 76% Avengers: Infinity War (2018) - Jul 11, 2018
75 65% K-PAX (2001) - Jul 11, 2018
72 57% Space Jam (1996) - Jul 11, 2018
70 38% Anger Management (2003) - Jul 11, 2018
78 88% Face/Off (1997) - Jul 11, 2018
76 76% The Mask (1994) - Jul 11, 2018
71 50% The Day the Earth Stood Still (2008) - Jul 11, 2018
69 26% Analyze That (2002) - Jul 11, 2018
67 11% The Road (2009) - Jul 11, 2018
70 38% Jerry Maguire (1996) - Jul 11, 2018