Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
z21zqW

Flick Fan - 31 Film Ratings

Member Since: Jan 18, 2020

more Recent Ratings
85 58% Cast Away (2000) - Jan 18, 2020
83 46% Team America: World Police (2004) - Jan 18, 2020
78 25% Black Panther (2018) - Jan 18, 2020
75 17% Angels & Demons (2009) - Jan 18, 2020
82 40% The Recruit (2003) - Jan 18, 2020
87 67% GoldenEye (1995) - Jan 18, 2020
85 58% Die Hard: With a Vengeance (1995) - Jan 18, 2020
77 20% Rat Race (2001) - Jan 18, 2020
95 96% Raging Bull (1980) - Jan 18, 2020
95 96% 12 Angry Men (1957) - Jan 18, 2020