Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
z2hOfG

Flick Fan - 13 Film Ratings

Member Since: Jul 30, 2018

more Recent Ratings
70 50% Clash of the Titans (2010) - Jul 30, 2018
82 92% Coneheads (1993) - Jul 30, 2018
37 11% Lara Croft: Tomb Raider (2001) - Jul 30, 2018
23 3% American Pie 2 (2001) - Jul 30, 2018
70 50% Batman (1989) - Jul 30, 2018
77 80% Léon: The Professional (1994) - Jul 30, 2018
82 92% The Last King of Scotland (2006) - Jul 30, 2018
70 50% The Evil Dead (1981) - Jul 30, 2018
72 65% Jarhead (2005) - Jul 30, 2018
60 34% Desperado (1995) - Jul 30, 2018