Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
z3ZLJ9

Flick Fan - 19 Film Ratings

Member Since: Jun 12, 2018

more Recent Ratings
85 81% Vertigo (1958) - Jun 12, 2018
70 36% Total Recall (1990) - Jun 12, 2018
90 97% Nathan for You (2013) - Jun 12, 2018
88 89% The Silence of the Lambs (1991) - Jun 12, 2018
73 44% Grindhouse (2007) - Jun 12, 2018
78 55% A Fish Called Wanda (1988) - Jun 12, 2018
88 89% Ed Wood (1994) - Jun 12, 2018
55 10% Ice Age: The Meltdown (2006) - Jun 12, 2018
68 26% Jarhead (2005) - Jun 12, 2018
60 18% A.I. Artificial Intelligence (2001) - Jun 12, 2018