Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
zHVVlN

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Oct 5, 2019

more Recent Ratings
98 95% Pulp Fiction (1994) - Oct 05, 2019
92 50% The Departed (2006) - Oct 05, 2019
90 30% Trainspotting (1996) - Oct 05, 2019
88 5% Climax (2018) - Oct 05, 2019
89 15% 3:10 to Yuma (2007) - Oct 05, 2019
90 30% War Dogs (2016) - Oct 05, 2019
95 65% The Wolf of Wall Street (2013) - Oct 05, 2019
92 50% Nightcrawler (2014) - Oct 05, 2019
97 80% Requiem for a Dream (2000) - Oct 05, 2019
97 80% Inception (2010) - Oct 05, 2019