Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
zI3i5Y

Flick Fan - 53 Film Ratings

Member Since: Apr 6, 2019

more Recent Ratings
27 40% Blood: The Last Vampire (2009) - Apr 06, 2019
50 65% Josie and the Pussycats (2001) - Apr 06, 2019
37 55% Richie Rich (1994) - Apr 06, 2019
43 61% Daredevil (2003) - Apr 06, 2019
31 48% Ghost Rider (2007) - Apr 06, 2019
61 69% Popeye (1980) - Apr 06, 2019
31 48% Conan the Barbarian (2011) - Apr 06, 2019
26 36% Spawn (1997) - Apr 06, 2019
19 13% Dylan Dog: Dead of Night (2010) - Apr 06, 2019
25 33% Red Sonja (1985) - Apr 06, 2019