Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
zIzFvX

Movie Buff - 100 Film Ratings

Member Since: Jan 18, 2020

more Recent Ratings
75 72% Brave (2012) - Jan 18, 2020
76 85% The Lobster (2015) - Jan 18, 2020
75 72% Sicario (2015) - Jan 18, 2020
80 90% Schindler's List (1993) - Jan 18, 2020
70 48% Contact (1997) - Jan 18, 2020
50 10% Terminator Salvation (2009) - Jan 18, 2020
75 72% The Hurt Locker (2009) - Jan 18, 2020
80 90% The Grand Budapest Hotel (2014) - Jan 18, 2020
30 3% Transformers (2007) - Jan 18, 2020
65 27% Juno (2007) - Jan 18, 2020