Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
zPmyrz

Flick Fan - 43 Film Ratings

Member Since: May 5, 2018

more Recent Ratings
100 93% The Wolf of Wall Street (2013) - May 05, 2018
85 68% Apocalypto (2006) - May 05, 2018
30 16% The Nutty Professor (1996) - May 05, 2018
70 41% Big Daddy (1999) - May 05, 2018
70 41% Home Alone 2: Lost in New York (1992) - May 05, 2018
3% Eyes Wide Shut (1999) - May 05, 2018
10 8% Zoolander (2001) - May 05, 2018
80 56% Home Alone (1990) - May 05, 2018
100 93% Back to the Future (1985) - May 05, 2018
50 23% Volcano (1997) - May 05, 2018