z. lopopolo

z_lopopolo
Movie Buff - 395 Film Ratings
Member Since: 05 Mar 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

59 36% The Perfect Storm (2000) - Rated 04 Jul 2013
29 2% AVP: Aliens vs. Predator - Requiem (2007) - Rated 04 Jul 2013
54 28% Friday (1995) - Rated 04 Jul 2013
45 13% The Scorpion King (2002) - Rated 04 Jul 2013
27 1% The Fog (2005) - Rated 04 Jul 2013
41 9% Final Destination 3 (2006) - Rated 04 Jul 2013
48 17% Night at the Museum (2006) - Rated 04 Jul 2013
58 34% Die Hard: With a Vengeance (1995) - Rated 04 Jul 2013
49 18% Final Fantasy: The Spirits Within (2001) - Rated 04 Jul 2013
53 26% The Notebook (2004) - Rated 04 Jul 2013