Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
za7SRx

Flick Fan - 57 Film Ratings

Member Since: Nov 6, 2019

more Recent Ratings
80 71% The Animatrix (2003) - Nov 06, 2019
90 87% Natural Born Killers (1994) - Nov 06, 2019
85 80% Kung Fu Panda (2008) - Nov 06, 2019
65 42% Red Eye (2005) - Nov 06, 2019
50 32% American Hustle (2013) - Nov 06, 2019
35 20% Along Came Polly (2004) - Nov 06, 2019
75 58% Unbreakable (2000) - Nov 06, 2019
20 10% Crash (2005) - Nov 06, 2019
65 42% Blazing Saddles (1974) - Nov 06, 2019
20 10% Ghost Rider (2007) - Nov 06, 2019