zacharyn

zacharyn
Flick Fan - 95 Film Ratings
Member Since: 17 Mar 2021
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

86 70% Cape Fear (1991) - Rated 17 Mar 2021
88 80% The Fugitive (1993) - Rated 17 Mar 2021
86 70% Once Upon a Time in Hollywood (2019) - Rated 17 Mar 2021
92 95% The Godfather (1972) - Rated 17 Mar 2021
89 85% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 17 Mar 2021
96 97% Pulp Fiction (1994) - Rated 17 Mar 2021
86 70% The Big Lebowski (1998) - Rated 17 Mar 2021
95 96% The Godfather: Part II (1974) - Rated 17 Mar 2021
76 30% Good Morning, Vietnam (1987) - Rated 17 Mar 2021
77 33% Poltergeist (1982) - Rated 17 Mar 2021