zachburggraf

zachburggraf
Movie Buff - 112 Film Ratings
Member Since: 16 Dec 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

71 18% Hannibal (2001) - Rated 17 Dec 2012
78 44% The Departed (2006) - Rated 17 Dec 2012
77 38% Ocean's Eleven (2001) - Rated 17 Dec 2012
80 53% Braveheart (1995) - Rated 17 Dec 2012
73 23% 21 (2008) - Rated 17 Dec 2012
89 85% American Beauty (1999) - Rated 17 Dec 2012
52 3% Cloverfield (2008) - Rated 17 Dec 2012
0% Landscape Suicide (1986) - Rated 17 Dec 2012
48 1% The Last Airbender (2010) - Rated 17 Dec 2012
66 10% Avatar (2009) - Rated 17 Dec 2012