zachweitzner

zachweitzner
Flick Fan - 32 Film Ratings
Member Since: 26 Jun 2021
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 29% Gravity (2013) - Rated 26 Jun 2021
92 51% Bronson (2009) - Rated 26 Jun 2021
93 60% The Boondock Saints (1999) - Rated 26 Jun 2021
95 78% Black Hawk Down (2001) - Rated 26 Jun 2021
89 35% Children of Men (2006) - Rated 26 Jun 2021
88 29% Crash (2005) - Rated 26 Jun 2021
95 78% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 26 Jun 2021
98 92% End of Watch (2012) - Rated 26 Jun 2021
94 68% Die Hard: With a Vengeance (1995) - Rated 26 Jun 2021
98 92% Batman Begins (2005) - Rated 26 Jun 2021