zackmal

zackmal
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 25 Jan 2022
Location: USA
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

100 The Nice Guys (2016) - Rated 25 Jan 2022
100 No Country for Old Men (2007) - Rated 25 Jan 2022
100 City of God (2002) - Rated 25 Jan 2022
100 Once Upon a Time in Hollywood (2019) - Rated 25 Jan 2022
90 Climax (2018) - Rated 25 Jan 2022
100 Repo Man (1984) - Rated 25 Jan 2022
100 Watchmen (2009) - Rated 25 Jan 2022
100 The Royal Tenenbaums (2001) - Rated 25 Jan 2022
100 Waking Life (2001) - Rated 25 Jan 2022
90 L.A. Confidential (1997) - Rated 25 Jan 2022