zaguda

zaguda
Flick Fan - 18 Film Ratings
Member Since: 14 Feb 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

72 19% The Green Mile (1999) - Rated 14 Feb 2017
73 25% Amen (2002) - Rated 14 Feb 2017
82 61% Der Baader Meinhof Komplex (2008) - Rated 14 Feb 2017
91 91% The Lives of Others (2006) - Rated 14 Feb 2017
84 72% Good Bye Lenin! (2003) - Rated 14 Feb 2017
50 2% Amores Perros (2000) - Rated 14 Feb 2017
85 80% Grave of the Fireflies (1988) - Rated 14 Feb 2017
84 72% The Usual Suspects (1995) - Rated 14 Feb 2017
79 38% The Skin I Live In (2011) - Rated 14 Feb 2017
92 97% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 14 Feb 2017