zahiref

zahiref
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 02 Jul 2017
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 37% I Am Legend (2007) - Rated 02 Jul 2017
90 83% The Great Dictator (1940) - Rated 02 Jul 2017
70 37% Her (2013) - Rated 02 Jul 2017
90 83% Titanic (1997) - Rated 02 Jul 2017
65 20% Blindness (2008) - Rated 02 Jul 2017
90 83% Gravity (2013) - Rated 02 Jul 2017
85 58% Saving Private Ryan (1998) - Rated 02 Jul 2017
60 12% The Turin Horse (2011) - Rated 02 Jul 2017
90 83% Schindler's List (1993) - Rated 02 Jul 2017
70 37% Inception (2010) - Rated 02 Jul 2017