zaicheek

zaicheek
Flick Fan - 18 Film Ratings
Member Since: 29 Apr 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 80% The Last Samurai (2003) - Rated 29 Apr 2017
83 58% The Matrix Revolutions (2003) - Rated 29 Apr 2017
80 47% Hot Shots! (1991) - Rated 29 Apr 2017
99 91% Monty Python and the Holy Grail (1975) - Rated 29 Apr 2017
85 69% M (1931) - Rated 29 Apr 2017
80 47% Rat Race (2001) - Rated 29 Apr 2017
78 33% Young Frankenstein (1974) - Rated 29 Apr 2017
73 13% Thank You for Smoking (2006) - Rated 29 Apr 2017
85 69% Turner & Hooch (1989) - Rated 29 Apr 2017
75 22% The Other Guys (2010) - Rated 29 Apr 2017