Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
zak83

Cinema Addict - 1612 Film Ratings

Member Since: Nov 20, 2017

Location: Turkey

more Recent Ratings
78 46% The Fly (1986) - Aug 10, 2019
77 41% Spider (2002) - Aug 10, 2019
75 35% Manderlay (2005) - Jul 16, 2019
75 35% The Five Obstructions (2003) - Jul 16, 2019
87 82% Europa (1991) - Jul 16, 2019
70 21% The Idiots (1998) - Jul 16, 2019
87 82% Shoplifters (2018) - Feb 24, 2019
81 59% The Guilty (2018) - Feb 24, 2019
80 54% Cold War (2018) - Feb 24, 2019
80 54% Creed 2 (2018) - Feb 24, 2019