zakwilde

zakwilde
Film Freak - 544 Film Ratings
Member Since: 14 Nov 2013
Location: Manchester, Cheshire, UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 95% The Last Picture Show (1971) - Rated 14 Nov 2013
80 57% Children of Men (2006) - Rated 14 Nov 2013
90 81% Mr. Smith Goes to Washington (1939) - Rated 14 Nov 2013
70 33% This Is England (2006) - Rated 14 Nov 2013
70 33% Nil by Mouth (1997) - Rated 14 Nov 2013
60 15% Jeepers Creepers 2 (2003) - Rated 14 Nov 2013
90 81% The Apartment (1960) - Rated 14 Nov 2013
80 57% 28 Days Later (2002) - Rated 14 Nov 2013
80 57% Looper (2012) - Rated 14 Nov 2013
60 15% X-Men: The Last Stand (2006) - Rated 14 Nov 2013