zara_rulz

zararulz
Movie Buff - 353 Film Ratings
Member Since: 11 May 2017
Location: Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I\'m verified cool

more Recent Ratings

70 42% Father of the Bride Part II (1995) - Rated 15 May 2017
50 5% What Women Want (2000) - Rated 15 May 2017
75 68% Run Lola Run (1998) - Rated 15 May 2017
90 97% The Shining (1980) - Rated 11 May 2017
80 88% The Craft (1996) - Rated 11 May 2017
50 5% Accepted (2006) - Rated 11 May 2017
65 22% Scream (1996) - Rated 11 May 2017
50 5% Heartbreakers (2001) - Rated 11 May 2017
50 5% Rat Race (2001) - Rated 11 May 2017
75 68% Taxi Driver (1976) - Rated 11 May 2017