zarog

zarog
Flick Fan - 75 Film Ratings
Member Since: 23 Jul 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 83% The Matrix (1999) - Rated 23 Jul 2017
99 98% Princess Mononoke (1997) - Rated 23 Jul 2017
85 59% V for Vendetta (2006) - Rated 23 Jul 2017
85 59% Rise of the Planet of the Apes (2011) - Rated 23 Jul 2017
90 83% Dawn of the Planet of the Apes (2014) - Rated 23 Jul 2017
90 83% The Avengers (2012) - Rated 23 Jul 2017
85 59% I, Robot (2004) - Rated 23 Jul 2017
89 76% The Chronicles of Riddick (2004) - Rated 23 Jul 2017
88 71% Pitch Black (2000) - Rated 23 Jul 2017
75 32% Kick-Ass 2 (2013) - Rated 23 Jul 2017