zarsoft

zarsoft
Flick Fan - 75 Film Ratings
Member Since: 01 Sep 2019
Location: Portugal
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 59% Edge of Tomorrow (2014) - Rated 11 Sep 2019
60 59% Good Will Hunting (1997) - Rated 11 Sep 2019
80 92% The Big Country (1958) - Rated 11 Sep 2019
60 59% Ben-Hur (1959) - Rated 09 Sep 2019
60 59% The Collector (1965) - Rated 09 Sep 2019
30 4% Gone with the Wind (1939) - Rated 05 Sep 2019
50 35% Open Your Eyes (1997) - Rated 04 Sep 2019
60 59% Blade Runner (1982) - Rated 04 Sep 2019
80 92% Raiders of the Lost Ark (1981) - Rated 04 Sep 2019
60 59% Night of the Living Dead (1968) - Rated 04 Sep 2019