zchest

zchest
Flick Fan - 36 Film Ratings
Member Since: 15 Sep 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 50% Donnie Brasco (1997) - Rated 15 Sep 2017
78 26% This Is England (2006) - Rated 15 Sep 2017
77 20% Frankie and Johnny (1991) - Rated 15 Sep 2017
90 90% Vertigo (1958) - Rated 15 Sep 2017
86 69% Inglourious Basterds (2009) - Rated 15 Sep 2017
91 95% The Shining (1980) - Rated 15 Sep 2017
73 6% Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) - Rated 15 Sep 2017
88 83% The Pink Panther (1963) - Rated 15 Sep 2017
90 90% Eyes Wide Shut (1999) - Rated 15 Sep 2017
87 77% Trainspotting (1996) - Rated 15 Sep 2017