zdot

zdot
Flick Fan - 72 Film Ratings
Member Since: 02 Jan 2013
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 68% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 15 Jan 2013
95 68% Perfect Sense (2011) - Rated 15 Jan 2013
99 89% Ma vie en rose (1997) - Rated 15 Jan 2013
50 4% Brüno (2009) - Rated 15 Jan 2013
90 43% Reality Bites (1994) - Rated 15 Jan 2013
90 43% Edward Scissorhands (1990) - Rated 15 Jan 2013
90 43% How to Make an American Quilt (1995) - Rated 15 Jan 2013
95 68% But I'm a Cheerleader (2000) - Rated 09 Jan 2013
95 68% Fight Club (1999) - Rated 09 Jan 2013
100 98% The Room (2003) - Rated 07 Jan 2013