zebratango

zebratango
Flick Fan - 65 Film Ratings
Member Since: 15 Feb 2018
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: sci fi buff - old computer programmer

more Recent Ratings

70 44% No Country for Old Men (2007) - Rated 15 Feb 2018
65 13% The Matrix (1999) - Rated 15 Feb 2018
60 6% Cowboys & Aliens (2011) - Rated 15 Feb 2018
90 96% Deadpool (2016) - Rated 15 Feb 2018
60 6% The Terminal (2004) - Rated 15 Feb 2018
75 76% Team America: World Police (2004) - Rated 15 Feb 2018
75 76% Napoleon Dynamite (2004) - Rated 15 Feb 2018
70 44% Kung Fu Panda 2 (2011) - Rated 15 Feb 2018
65 13% World War Z (2013) - Rated 15 Feb 2018
70 44% Amélie (2001) - Rated 15 Feb 2018