zedblack

zedblack
Flick Fan - 79 Film Ratings
Member Since: 30 Dec 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 84% Scent of a Woman (1992) - Rated 30 Dec 2015
80 39% Hamisheh paye yek zan dar mian ast (2008) - Rated 30 Dec 2015
88 89% Scarface (1983) - Rated 30 Dec 2015
92 91% The Godfather: Part III (1990) - Rated 30 Dec 2015
99 98% The Godfather (1972) - Rated 30 Dec 2015
88 89% Troy (2004) - Rated 30 Dec 2015
83 58% Eastern Promises (2007) - Rated 30 Dec 2015
83 58% Titanic (1997) - Rated 30 Dec 2015
84 65% Insomnia (2002) - Rated 30 Dec 2015
86 78% Interstellar (2014) - Rated 30 Dec 2015