zeektuler

zeektuler
Movie Buff - 288 Film Ratings
Member Since: 21 May 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 37% Split (2017) - Rated 21 May 2017
80 51% The Illusionist (2006) - Rated 21 May 2017
85 69% Deadpool (2016) - Rated 21 May 2017
90 88% Moonlight (2016) - Rated 21 May 2017
75 37% Coming to America (1988) - Rated 21 May 2017
80 51% 3:10 to Yuma (2007) - Rated 21 May 2017
75 37% Compliance (2012) - Rated 21 May 2017
75 37% Training Day (2001) - Rated 21 May 2017
85 69% Christmas Vacation (1989) - Rated 21 May 2017
65 11% Miss Congeniality (2000) - Rated 21 May 2017