Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
zehra

Cinema Addict - 1544 Film Ratings

Member Since: Jul 7, 2020

Location: Turkey

more Recent Ratings
80 66% Graduation (2016) - May 08, 2021
70 32% Koirat eivät käytä housuja (2019) - May 07, 2021
75 48% Eighth Grade (2018) - May 02, 2021
70 32% And Then There Were None (1945) - May 02, 2021
85 83% Mon Roi (2015) - May 01, 2021
80 66% Magical Girl (2014) - Apr 25, 2021
78 49% The Skin I Live In (2011) - Apr 25, 2021
60 11% The Mortuary Collection (2019) - Apr 25, 2021
70 32% Saint Maud (2020) - Apr 25, 2021
75 48% Living in Oblivion (1995) - Apr 03, 2021