zehra_lal

zehralal
Flick Fan - 27 Film Ratings
Member Since: 31 Aug 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Tarantino fan

more Recent Ratings

88 98% Once Upon a Time in America (1984) - Rated 31 Aug 2017
87 94% 12 Angry Men (1957) - Rated 31 Aug 2017
84 83% Léon: The Professional (1994) - Rated 31 Aug 2017
79 62% Amélie (2001) - Rated 31 Aug 2017
79 62% Inglorious Bastards (1978) - Rated 31 Aug 2017
80 74% The Lion King (1994) - Rated 31 Aug 2017
69 38% Whatever Works (2009) - Rated 31 Aug 2017
65 35% The Karate Kid (1984) - Rated 31 Aug 2017
75 50% Edward Scissorhands (1990) - Rated 31 Aug 2017
55 31% How to Train Your Dragon 2 (2014) - Rated 31 Aug 2017