zeja

zeja
Flick Fan - 84 Film Ratings
Member Since: 08 Jul 2013
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 81% Notre jour viendra (2010) - Rated 16 Dec 2014
85 88% 40 Metrekare Almanya (1986) - Rated 16 Dec 2014
65 33% Whiplash (2014) - Rated 16 Dec 2014
30 2% Cloud Atlas (2012) - Rated 09 Jul 2013
55 13% Man of Steel (2013) - Rated 09 Jul 2013
70 49% The Man from Earth (2007) - Rated 09 Jul 2013
65 33% I Killed My Mother (2009) - Rated 09 Jul 2013
79 75% Les amours imaginaires (2010) - Rated 09 Jul 2013
68 36% Iris (2001) - Rated 09 Jul 2013
70 49% The Talented Mr. Ripley (1999) - Rated 09 Jul 2013