Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
zelda

Celluloid Junkie - 3747 Film Ratings

Member Since: Aug 2, 2018

Bio: "Ben, hayatı ve ruhu işkence olanım."
more Recent Ratings
87 50% Bay E (1995) - Mar 11, 2019
94 86% Freak Orlando (1981) - Mar 11, 2019
94 86% Lalka (1968) - Mar 11, 2019
58 9% Film socialisme (2010) - Mar 11, 2019
67 15% Werk ohne Autor (2018) - Mar 11, 2019
65 14% If Beale Street Could Talk (2018) - Mar 11, 2019
92 74% Kona fer í stríð (2018) - Mar 11, 2019
90 64% Evolution (2016) - Mar 11, 2019
89 59% Liv & Ingmar (2012) - Mar 11, 2019
96 95% Mujo (1970) - Mar 11, 2019