zelihacenkci

zelihacenkci
Movie Buff - 111 Film Ratings
Member Since: 18 Oct 2015
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

84 82% Masumiyet (1997) - Rated 18 Oct 2015
75 54% Kosmos (2010) - Rated 18 Oct 2015
78 65% Beetlejuice (1988) - Rated 18 Oct 2015
35 9% Candy (2006) - Rated 18 Oct 2015
78 65% Kader (2006) - Rated 18 Oct 2015
69 31% Hunger (2008) - Rated 18 Oct 2015
73 48% Naked (1993) - Rated 18 Oct 2015
65 24% Bonnie and Clyde (1967) - Rated 18 Oct 2015
70 40% Blue Is the Warmest Color (2013) - Rated 18 Oct 2015
71 46% Frida (2002) - Rated 18 Oct 2015