zenaiki

zenaiki
Movie Buff - 163 Film Ratings
Member Since: 18 May 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

86 59% The Last Castle (2001) - Rated 18 May 2012
85 31% Hotel Rwanda (2004) - Rated 18 May 2012
87 79% Jaws (1975) - Rated 18 May 2012
88 88% The Color Purple (1985) - Rated 18 May 2012
84 15% Inglourious Basterds (2009) - Rated 18 May 2012
87 79% The Shining (1980) - Rated 18 May 2012
88 88% The American President (1995) - Rated 18 May 2012
86 59% No Reservations (2007) - Rated 18 May 2012
87 79% Animal House (1978) - Rated 18 May 2012
87 79% Salt (2010) - Rated 18 May 2012