zeppalmila

zeppalmila
Movie Buff - 309 Film Ratings
Member Since: 10 Feb 2018
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 73% Upside Down (2012) - Rated 08 Nov 2018
80 55% Maniac (2018) - Rated 08 Nov 2018
75 39% The Breakfast Club (1985) - Rated 08 Nov 2018
80 55% Lady Bird (2017) - Rated 06 Mar 2018
100 95% Call Me by Your Name (2017) - Rated 06 Mar 2018
65 14% Click (2006) - Rated 02 Mar 2018
80 55% Wicker Park (2004) - Rated 02 Mar 2018
70 26% Gamer (2009) - Rated 02 Mar 2018
50 4% Don Jon (2013) - Rated 02 Mar 2018
70 26% The Lake House (2006) - Rated 02 Mar 2018