zerger

zerger
Movie Buff - 157 Film Ratings
Member Since: 16 May 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

0% 16 and Pregnant (2009) - Rated 16 May 2017
0% Keeping Up with the Kardashians (2007) - Rated 16 May 2017
65 58% How I Met Your Mother (2005) - Rated 16 May 2017
80 91% Dexter (2006) - Rated 16 May 2017
65 58% The Walking Dead (2010) - Rated 16 May 2017
75 82% The Big Bang Theory (2007) - Rated 16 May 2017
80 91% House of Cards (2013) - Rated 16 May 2017
65 58% Sherlock (2010) - Rated 16 May 2017
50 14% Stranger Things (2016) - Rated 16 May 2017
65 58% True Detective (2014) - Rated 16 May 2017