zero7

zero7
Movie Buff - 337 Film Ratings
Member Since: 19 Oct 2013
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 83% The Jacket (2005) - Rated 27 Oct 2013
82 83% Capote (2005) - Rated 27 Oct 2013
39 9% The Past (2013) - Rated 27 Oct 2013
81 82% The Perks of Being a Wallflower (2012) - Rated 23 Oct 2013
100 97% Downfall (2004) - Rated 20 Oct 2013
71 63% Beetlejuice (1988) - Rated 20 Oct 2013
100 97% Dedemin Insanlari (2011) - Rated 20 Oct 2013
60 37% Mr. Popper's Penguins (2011) - Rated 19 Oct 2013
58 28% 28 Days (2000) - Rated 19 Oct 2013
82 83% Premonition (2007) - Rated 19 Oct 2013