zett

zett
Movie Buff - 100 Film Ratings
Member Since: 21 Jul 2015
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 11% The Reader (2008) - Rated 21 Jul 2015
90 93% Scent of a Woman (1992) - Rated 21 Jul 2015
80 53% RocknRolla (2008) - Rated 21 Jul 2015
80 53% Corpse Bride (2005) - Rated 21 Jul 2015
85 79% The Pursuit of Happyness (2006) - Rated 21 Jul 2015
85 79% How to Train Your Dragon (2010) - Rated 21 Jul 2015
80 53% Ibo ile Güllüsah (1977) - Rated 21 Jul 2015
80 53% (500) Days of Summer (2009) - Rated 21 Jul 2015
80 53% Requiem for a Dream (2000) - Rated 21 Jul 2015
90 93% The Ring (2002) - Rated 21 Jul 2015