Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
zeychka

Film Freak - 991 Film Ratings

Member Since: Apr 21, 2018

Location: Turkey

more Recent Ratings
86 89% The Wind (1928) - Feb 20, 2019
70 59% Poem 8 (1932) - Feb 11, 2019
88 93% Walkabout (1971) - Feb 11, 2019
80 78% Claire's Knee (1970) - Feb 10, 2019
83 83% Spectator (1970) - Feb 10, 2019
75 68% Inside Llewyn Davis (2013) - Feb 09, 2019
73 64% Matangi/Maya/M.I.A. (2018) - Feb 09, 2019
52 35% If Beale Street Could Talk (2018) - Feb 09, 2019
78 73% Paterson (2016) - Feb 03, 2019
85 87% High Hopes (1988) - Feb 03, 2019