zeydila

zeydila
Movie Buff - 335 Film Ratings
Member Since: 05 Dec 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 21% Squid Game (2021) - Rated 24 Oct 2021
74 33% Good Will Hunting (1997) - Rated 24 Oct 2021
70 21% Pek Yakinda (2014) - Rated 24 Oct 2021
75 38% The Devil Inside (2012) - Rated 24 Oct 2021
68 15% Contratiempo (2016) - Rated 24 Oct 2021
55 3% Venom (2018) - Rated 24 Oct 2021
90 93% Dune (2021) - Rated 24 Oct 2021
77 47% The King (2019) - Rated 31 Jan 2021
80 62% Outlaw King (2018) - Rated 31 Jan 2021
88 88% Memories of Murder (2003) - Rated 31 Jan 2021