zeyna1905

zeyna1905
Flick Fan - 15 Film Ratings
Member Since: 21 Mar 2020
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 36% Iron Man 2 (2010) - Rated 09 May 2020
90 80% Whiplash (2014) - Rated 09 May 2020
75 23% Captain America: The First Avenger (2011) - Rated 21 Mar 2020
85 50% Iron Man (2008) - Rated 21 Mar 2020
49 3% The Hunger Games (2012) - Rated 21 Mar 2020
70 10% Exam (2009) - Rated 21 Mar 2020
93 93% Inception (2010) - Rated 21 Mar 2020
90 80% The Fault in Our Stars (2014) - Rated 21 Mar 2020
83 43% What Happened to Monday (2017) - Rated 21 Mar 2020
88 63% Baby Driver (2017) - Rated 21 Mar 2020