zeynepgcetin

zeynepgcetin
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 07 Jun 2019
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 75% The Martian (2015) - Rated 07 Jun 2019
80 95% The Matrix (1999) - Rated 07 Jun 2019
50 55% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 07 Jun 2019
40 25% Black Swan (2010) - Rated 07 Jun 2019
5% 300 (2007) - Rated 07 Jun 2019
40 25% Léon: The Professional (1994) - Rated 07 Jun 2019
50 55% Lucy (2014) - Rated 07 Jun 2019
65 85% The Fountain (2006) - Rated 07 Jun 2019
40 25% Yes Man (2008) - Rated 07 Jun 2019
50 55% One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Rated 07 Jun 2019