zeynepsy

zeynepsy
Movie Buff - 419 Film Ratings
Member Since: 19 Oct 2015
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 87% Steklyannaya garmonika (1968) - Rated 11 Apr 2018
83 92% State of Siege (1972) - Rated 07 Apr 2018
54 27% Mandıra Filozofu (2013) - Rated 06 Jan 2018
75 65% Viridiana (1961) - Rated 19 Nov 2017
91 98% Belle de jour (1967) - Rated 04 Nov 2017
97 99% The Exterminating Angel (1962) - Rated 02 Nov 2017
79 83% Midnight in Paris (2011) - Rated 29 Oct 2017
68 49% Body Heat (1981) - Rated 28 Oct 2017
73 58% Husbands and Wives (1992) - Rated 15 Oct 2017
85 95% Match Point (2005) - Rated 07 Oct 2017