zezematos

zezematos
Flick Fan - 65 Film Ratings
Member Since: 27 Mar 2016
Location: Porto, Portugal
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Love Horror movies and fucking METAL!

more Recent Ratings

83 23% The Revenant (2015) - Rated 19 Apr 2016
84 27% The 5th Wave (2016) - Rated 28 Mar 2016
92 66% Ant-Man (2015) - Rated 27 Mar 2016
96 86% 7 Days in Hell (2015) - Rated 27 Mar 2016
77 12% Up (2009) - Rated 27 Mar 2016
90 57% Spectre (2015) - Rated 27 Mar 2016
95 80% World War Z (2013) - Rated 27 Mar 2016
93 72% The Imitation Game (2014) - Rated 27 Mar 2016
92 66% The Theory of Everything (2014) - Rated 27 Mar 2016
84 27% Next (2007) - Rated 27 Mar 2016